Aktuální program

Petra Nachtmanova & Marian Friedl​

18. červen 2024 - Jazz Club, Havířov​

vstupenky​

NOCZ & Iva Bittová​

25. září 2024 - Barrák Music Club, Ostrava​

Vstupenky​

Beránci a vlci 2.0​

8. prosinec 2024 - Barrák Music Club, Ostrava​

Vstupenky​

MY

​Jsme tady, abychom pro Vás připravili skvělý hudební zážitek podle Vašich představ. Vyberte si z našeho hudebního menu a vše ostatní už můžete nechat na nás. V našem menu naleznete koktejl muziky, která obsahuje z velké části současnou autorskou tvorbu napříč hudebními žánry. Pokud však hledáte cimbálovou muziku, nebo tančíte v rytmu swingu, tak jste na správné stránce taky.

photo by Vlastimil Bjaček

Zastupujeme muzikanty, zpěváky a kapely, kteří jsou nám blízcí svou tvorbou a mají co sdělit i Vám.

Vladimír Javorský: Ještě je

​Autorské písně, které má na starosti produkčně a aranžerský Marian Friedl, zpívá a hraje na kytaru Vladimír Javorský. Flétny, klarinet a cimbál obstarává Marian Friedl doplněný o pianové jazzové trio v obsazení Štěpán Flagar, Martin Kocián a Michał Wierzgoń.

Jiří Slavík:
The Survivors

​Českou kapelu The Survivors tvoří Jiří Slavík (klavír, klávesy, saxofon, kytara, zpěv), Jiří Levíček (klávesy, klarinet, zpěv) a Jakub Tengler (bicí, zpěv). Hudba je inspirována celou řadou žánrů - od brazilské a africké tradiční hudby přes jazz, folk až po pop. Jejich první album s názvem Děti a rodiče vyšlo v srpnu 2021 u Bivak records.

Marian Friedl: BAROSHI

​Soubor Baroshi hraje skladby z alba 11 podob lásky a výběr z desky Beránci a vlci (hudební cena Anděl 2017). Tvoří jej jazzové jádro úspěšného ansámblu Beránci a vlci doplněné o folklorní zpěvačku a houslistku ze Slovácka Petru Jelénkovou. Stylově stojí projev kapely mezi folkem, folklorem, jazzem a world music.

Jan Rokyta: Ensemble Flair

​Ensemble FLAIR spatřil světlo muzikantského světa na podzim roku 2014. FLAIR pod uměleckým vedením Jana Rokyty bourá hranice hudebních žánrů a zemí! V tvorbě FLAIRu se snoubí kreativní synergie, výrazný autorský rukopis, osobitost, která se neztratí ani v konkurenci světové world music.

Objevujte s námi

Chcete poznat nového tvůrce vlastních písní? Znáte hráče na cimbál, nebo dudy? Baví Vás elektronická hudba. Chcete přijít na koncert do kostela, nebo na festivalu skákat s pivem v ruce? 

Kontaktujte nás

Jiří Pospěch
jiri.pospech@musicant.cz
+420 723 343 242

Magdalena Wierzgoń
magdalena.wierzgon@musicant.cz
+420 734 412 526

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.